Náhled fotografie, na pristroje

Provádíme

nahled.icona

Diagnostiku pomocí přístroje SALVIA a EAM set s následnou detoxikací těla podle dr. Jonáše a přípravky JOALIS.

nahled.icona

Kondiční Orgánový Skener měří elektromagnetické signály, které vydává vaše tělo. Zdravý a fungující orgán vydává jiné frekvence, než nemocný, nebo oslabený orgán. Díky tomu získáme celkový obraz o aktuálním stavu těla a jeho orgánů. Získáme také přehled o zásobení těla minerály, vitamíny, nebo o různých zátěžích.

nahled.icona

Další měření provádíme švýcarským přístrojem F-SCAN Compact a parazitární zátěž převážně odstraňujeme pomocí frekvenční terapie na plazmovém generátoru RPZ 14.

nahled.icona

Takto lze za pomoci známých frekvencí zničit všechny patogeny. Samozřejmě, že naprosto důležitá je následná detoxikace těla.

nahled.icona

Pomocí frekvenční terapie můžeme likvidovat jak akutní stavy, tak i chronické zátěže. Její výhodou je rychlá úleva a bezbolestná aplikace. Na jednu terapii mohou přijít až 4 osoby, domácí mazlíčci po dohodě.

nahled.icona

Frekvenční terapie v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči, ale může ji vhodně doplnit.

nahled.icona

Co je to vlastně frekvenční terapie? Tento způsob ničení mikroorganismů a dalších patogenů objevil už začátkem 20. století Dr. Raymond Rife, který zjistil, že všechny patogeny vysílají svoje vlastní frekvence. Pokud proti nim působíme stejnou frekvencí, rozkmitá se jejich buněčná membrána a dojde k jejich rozpadu.Viz Video.

Jako doplňkové služby nabízíme:

Masáže těla na termálním, masážním lehátku CERAGEM

Lymfatické masáže nohou na masážním přístroji TIENS

Náhled fotografie, na pristroje

Created Timeshock Prague 2016     icona fcb    news RSS